Лист № 100 від 04.08.2020 Мінцифри щодо запиту на інформацію стосовно дослідження наявності доступу населення до високошвидкісного фіксованого інтернету

04.08.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 100 від 04.08.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Міністерство цифрової трансформації України

 

Віце-прем’єр-міністру –

Міністру цифрової трансформації України

ФЕДОРОВУ М.А.

 

Вих. № 100

від 04.08.2020

 

Шановний Михайле Альбертовичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.

За інформацією, оприлюдненою 30 липня 2020 року Міністерством цифрової трансформації України, міністерство провело дослідження наявності доступу населення до високошвидкісного фіксованого інтернету. Опубліковані деякі дані з цього дослідження, зокрема щодо загальної кількості громадян, які не мають можливості підключитись до якісного фіксованого ШСД, а також загальної кількості закладів соціальної інфраструктури, не підключених до волоконно-оптичних мереж. Також повідомляється про плани Мінцифри до 2024 року підключити 95% закладів соціальної інфраструктури, забезпечити 95% сільського населення технічною можливістю підключитись до ШСД зі швидкістю не менше 100 Мбіт/с.

Статутною метою діяльності ІнАУ є сприяння розвитку українського сегменту глобальної мережі Інтернет, а переважна кількість членів Асоціації є операторами, провайдерами телекомунікацій і беруть безпосередню участь у розбудові телекомунікаційних мереж.

Для ефективного виконання цих завдань Асоціацією та її членами в рамках, державно-приватного партнерства, просимо Вас надати більш детальну інформацію про проведене дослідження, зокрема перелік населених пунктів, громадяни яких не мають можливості підключитись до якісного фіксованого ШСД, а також перелік конкретних закладів соціальної інфраструктури, не підключених до волоконно-оптичних мереж.

Наявність такої інформації в ІнАУ сприятиме вирішенню проблемних питань покриття населених пунктів України засобами якісного фіксованого ШСД.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                             А. Пятніков