Лист № 153 від 12.10.2018 Голові НКРЗІ щодо підсумків громадського обговорення змісту ліцензійних умов користування РЧР України

12.10.2018
Вихідні реквізити: 
Вих. № 153 від 12.10.2018
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
НКРЗІ, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Голові Національної комісії, що здійснює

державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації

Животовському О.М.

 

 

Вих. № 153

від 12 жовтня 2018 р.

 

Щодо підсумків громадського обговорення змісту

ліцензійних умов користування

радіочастотним ресурсом України

 

Шановний Олександре Миколайовичу!

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 200 підприємств сфери інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі найбільшу в Україні кількість ліцензіатів РЧР за технологією фіксованого радіозв’язку стандартів широкосмугового радіодоступу, засвідчує Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Як нам стало відомо, 11 жовтня 2018 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, провела нараду з підбиття підсумків громадського обговорення змісту ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України, на яку були запрошені окремі профільні асоціації та деякі представники вітчизняного ринку телекомунікацій.

На жаль, представники ІнАУ, з невідомих нам причин, не були запрошені на цю нараду, незважаючи на те, що саме ІнАУ об’єднує переважну кількість ліцензіатів РЧР за технологією фіксованого радіозв’язку стандартів широкосмугового радіодоступу, і саме ІнАУ була ініціатором та опрацювала і подала до ДССЗЗІ та НКРЗІ пропозиції щодо змін до Плану використання РЧР України та удосконалення умов ліцензування смуги радіочастот 2400-2483,5 МГц задля забезпечення ефективного використання РЧР. Знову звертаємо увагу на наші пропозиції – для смуги РЧР України 2400-2483,5 МГц відмінити розрахунки електромагнітної сумісності та дозволи на експлуатацію, тобто перейти до моделі адаптованого вибору радіочастотних каналів у ширині смуги на підставі отриманої ліцензії.

Ми наполягаємо на необхідності врахування думки представників ІнАУ, як найбільшої в Україні профільної асоціації, яка об’єднує ліцензіатів РЧР за технологією фіксованого радіозв’язку стандартів широкосмугового радіодоступу, при обговоренні змісту ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України та просимо Вас у подальшому не допускати випадків ігнорування запрошення представників ІнАУ на нараду, яка стосується наданих ІнАУ пропозицій.

Сподіваємось на подальший конструктивний діалог.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                               О. Федієнко