Лист № 17 від 31.01.2018 АО "Смарт Солюшнз" щодо направлених провайдерам телекомунікацій адвокатських запитів на надання інформації про джерело та спосіб доступу до супутникового та інших сигналів певних програм телеканалів та підстав їх розповсюдження

31.01.2018
Вихідні реквізити: 
Вих. № 17 від 31.01.2018
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
«Смарт Солюшнз» АО

Адвокатське об’єднання

«Смарт Солюшнз»

вул. Ярославська, 6, м. Київ,

04071

 

           

 

 

 

Вих. № 17

від 31 січня 2018 р.

 

 

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 190 підприємств сфери ІКТ, серед яких, в переважній більшості, оператори та провайдери телекомунікацій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

Відповідно до статуту, одним із напрямків діяльності ІнАУ є представництво та захист учасників в органах центральної та місцевої влади, інших державних та недержавних установах та організаціях з питань розвитку Інтернету, послуг в мережі Інтернет та ІКТ.

До ІнАУ звертаються наші учасники, з проханням, в межах статутних повноважень, сприяти захисту інтересів з наступного.

У січні п.р. окремі провайдери телекомунікацій отримали адвокатські запити про надання певної інформації, у зв’язку з наданням АО «Смарт Солюшнз» адвокатської допомоги ТОВ «1+1 Інтернет» за договором від 15.08.2017 № 41-2017 та, як слідує зі змісту, пов’язані із фактами розповсюдження програм телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН, суміжні права на розповсюдження яких належить ТОВ «1+1 Інтернет».

Враховуючи наведене, пропонуємо Вам вишукати можливість та найближчим часом провести з нами робочу зустріч з метою обговорення та врегулювання спірних питань взаємодії з провайдерами телекомунікацій - членами ІнАУ щодо розповсюдження програм телеканалів 1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, УНІАН в офісі ІнАУ (м. Київ, вул. О. Гончара, 15/3, офіс 22).

Про зручний для Вас день та час робочої зустрічі, просимо повідомити завчасно, орієнтовно за 2-3 робочих дні, по тел. 044-278-29-25 або на ел.пошту  secretary@inau.ua.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                О. Федієнко