Лист № 214 від 07.12.2018 «Укртелеком» ПрАТ щодо надання пропозицій до Алгоритму дій Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку

07.12.2018
Вихідні реквізити: 
Вих. № 214 від 07.12.2018
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
«Укртелеком» ПрАТ

Директору ПАТ «Укртелеком»

Курмаз Ю.П.

бульвар Т.Шевченка, 18, м. Київ,

01601

 

Вих. № 214

від 07 грудня 2018 року

 

Пропозиції до Алгоритму дій Укртелеком

та Замовника при виконанні позапланових

експлуатаційних (аварійно-відновлювальних)

робіт в кабельній каналізації електрозв’язку

 

Шановний Юрію Павловичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 200 підприємств сфери ІКТ, серед яких, в переважній більшості, оператори та провайдери телекомунікацій України, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

На веб-сайті ПАТ «Укртелеком» http://property.ukrtelecom.ua/ розміщено Алгоритм дій Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку (далі – Алгоритм дій). Крім цього, ПАТ «Укртелеком» пропонує замовникам включити цей документ як додаток до договору про надання в користування ККЕ ПАТ «Укртелеком».

В ІнАУ опрацьовано Алгоритм дій та, в додатку до цього листа, надаємо пропозиції, якими пропонуємо доповнити цей документ.

 

Додаток: Пропозиції ІнАУ до АЛГОРИТМУ ДІЙ Укртелеком та Замовника при виконанні позапланових експлуатаційних (аварійно-відновлювальних) робіт в кабельній каналізації електрозв’язку.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                        О. Федієнко