Лист № 225 від 19.09.2019 Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації щодо методики розрахування питомих витрат на утримання електричних мереж та причин великого розбігу цього показника для різних обленерго України

19.09.2019
Вихідні реквізити: 
Вих. № 225 від 19.09.2019
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Комітет ВРУ з питань цифрової трансформації

Заступнику Голови Комітету Верховної Ради України

з питань цифрової трансформації

Федієнку О.П.

 

 

Вих. № 225

від 19 вересня 2019 року

 

Шановний Олександре Павловичу!

Інтернет Асоціація України виражає Вам глибоку повагу і звертається з наступним.

Листом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 25.04.2018 № 3966/20.2/7-18 визначені питомі витрати на утримання електричних мереж в об'ємі однієї умовної одиниці, які склалися за результатами господарської діяльності ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними), магістральними та міждержавними електричними мережами (на період з 01.05.2018).

На жаль, механізм формування питомих витрат не є прозорим. Крім того, існує суттєвий розбіг (у кілька разів) між питомими витратами на утримання електричних мереж у різних обленерго України.

Просимо Вас звернутись з депутатським запитом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з метою надання роз’яснень щодо методики розрахування питомих витрат на утримання електричних мереж та причин великого розбігу цього показника для різних обленерго України.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                          А.Пятніков