Лист № 24 від 02.03.2020 Національній поліції України щодо правомірності вимог про отримання тимчасових схем руху при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ

02.03.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 24 від 02.03.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Національна поліція України

Голові Національної поліції України, генералу поліції третього рангу

КЛИМЕНКУ І.В.

вул. Академіка Богомольця, 10, м. Київ, 01601

 

Вих. № 24

від 02 березня 2020 року

 

Щодо отримання тимчасових схем руху

при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ

 

Шановний Ігорю Володимировичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

 До ІнАУ надійшли звернення, в яких оператори, провайдери телекомунікацій просять надати роз’яснення щодо правомірності вимог працівників Національної поліції щодо отримання тимчасових схем руху, погоджених з відділом безпеки дорожнього руху, відповідно до статті 18 Закону України «Про автомобільні дороги» при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ.

Враховуючи вищенаведене, звертаємось до Вас із проханням надати наступну інформацію:

  1. В яких випадках встановлено обов’язковість отримання операторами, провайдерами телекомунікацій тимчасових схем руху при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ та якими нормативно-правовими актами це встановлено?
  2. Послідовність дій та яка процедура (алгоритм) отримання операторами, провайдерами телекомунікацій тимчасових схем руху при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ.

       Також, просимо вказати інформаційний ресурс в мережі Інтернет, де оператори, провайдери телекомунікацій можуть самостійно ознайомлюватись із зазначеною інформацією та змінами, що відбуваються.

      3. Вартість послуги з отримання тимчасових схем руху при виконанні робіт з прокладання ВОЛЗ.

 

Про результати розгляду нашого звернення просимо повідомити письмово.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                                 А. Пятніков