Лист № 29/1-2 від 06.03.2020 щодо переносу дати переговорного дня про встановлення тарифів ГС «КАМП» щодо сфери обов’язкового колективного управління «кабельна ретрансляція об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення»

06.03.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 29/1-2 від 06.03.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Генеральному директору ГС «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав»

КАЛЕНИЧЕНКУ П.А.

вул. Шовковична, 10, офіс 28, м. Київ, 01021

 

Заступнику Міністра розвитку економіки,

торгівлі та сільського господарства України

РОМАНОВИЧУ Д.О.

Вих. № 29/1-2

від 06 березня 2020 року

 

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), яка об’єднує понад 220 підприємств у сфері інформаційних технологій України, значна частина яких є провайдерами програмної послуги, виражає Вам свою повагу та звертається з наступним.

20 січня 2020 року на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України було розміщено повідомлення щодо початку реєстрації учасників у переговорному процесі про встановлення тарифів ГС «Коаліція аудіовізуальних і музичних прав» щодо сфери обов’язкового колективного управління «кабельна ретрансляція об’єктів авторського права і (або) суміжних прав, крім прав організацій мовлення щодо їхніх власних програм (передач) мовлення».

Статтею 20 Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» визначено, що протягом 10 робочих днів з дня завершення реєстрації учасників переговорів організація колективного управління подає до Установи, а Установа оприлюднює інформацію про дату і місце проведення переговорів. Установа здійснює посередництво у переговорах.

Переговори про встановлення тарифів мають бути завершені не пізніш як за 30 календарних днів.

Так, повідомлення на офіційному вебсайті Міністерства було оновлене 04 березня 2020 року в частині визначення дати та місця проведення переговорів щодо встановлення таких тарифів, а саме:

- місце проведення переговорів: м. Київ, вул. Костянтинівська, 71-Д, Конференц-зала «Бета» в готелі «Амарант»;

- дата проведення переговорів: 10 березня 2020 року;

- час проведення переговорів: з 16:00 до 19:00.

Проте, на дати з 11 березня по 14 березня 2020 року заплановано індустріальну конференцію #TIM-TU Convergence 2020, яка відбудеться поза межами Києва.

На зазначеній конференції будуть присутні всі профільні асоціації, а також представники провайдерів програмної послуги, які безпосередньо ще в січні 2020 року реєструвалися на вказані переговори, проте фізично не зможуть взяти участь у переговорному процесі.

Враховуючи вказане, просимо перенести дату переговорного дня з 10 березня на 16 березня 2020 року з метою надання можливості усім зацікавленим сторонам взяти участь у переговорному процесі.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                               А.Пятніков