Лист № 38 від 22.03.2020 Голові КМДА щодо забезпечення спеціальними квитками для перевезення у міському наземному транспорті працівників для підтримки діяльності телекомунікаційних мереж

22.03.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 38 від 22.03.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Голові Київської міської державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

 

Копія: Голові Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій
Київської міської державної адміністрації

НАЗАРОВУ Ю.Л.

Вих. № 38

від 22 березня 2020 року

 

Щодо забезпечення спеціальними квитками для перевезення

у міському наземному транспорті працівників

для підтримки діяльності телекомунікаційних мереж

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Інтернет Асоціація України, до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, значна частина яких є операторами/провайдерами телекомунікацій і надає послуги доступу до інтернету споживачам у м. Києві, висловлює Вам свою повагу та звертається до Вас з наступним.

Відповідно до рішення Постійної комісії ТЕБ та НС від 21.03.2020 р. «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території міста Києва», з 23.03.2020 р. у м.Києві вводиться порядок користування громадським транспортом, який передбачає перевезення виключно представників підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність країни та міста Києва, з використанням спеціальних квитків.

Оскільки послуги зв’язку та доступу до інтернету забезпечують життєдіяльність країни та міста Києва, причому в умовах карантину їх значення ще більше зросло, просимо вас перебачити можливість забезпечення спеціальними квитками для перевезення у міському наземному транспорті (трамвай, тролейбус, автобус) працівників зазначених підприємств, які критично важливі для виконання робіт з підтримки діяльності телекомунікаційних мереж.

Просимо також повідомити про порядок інформування операторами/провайдерами телекомунікацій відповідних структурних підрозділів КМДА про переліки таких фахівців та механізм отримання для цих фахівців спеціальних квитків для перевезення у міському наземному транспорті.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                          А. Пятніков