Лист № 42 від 30.03.2020 Голові КМДА щодо тимчасового зменшення плати за доступ до інфраструктури майна комунальної власності, яка використовується для розміщення технічних засобів телекомунікацій

30.03.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 42 від 30.03.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
КМДА, Київська міська державна адміністрація

Голові Київської міської державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

Вих. № 42

від 30.03.2020

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Від імені Інтернет Асоціації України засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємось з наступним.

На вебсторінці за посиланням http://kiev.klichko.org/news/?id=3871 опублікована інформація про те, що міська влада підготувала проект рішення Київради про зменшення плати за оренду комунального майна, який розглянуть на найближчому засіданні Київради.                                    

Як зазначається, проектом рішення пропонується частково (на 50 відсотків) звільнити орендарів комунального майна від орендної плати до 31 липня 2020 року для того, щоб підтримати малий та середній бізнес, що є найбільш незахищеним в ситуації суворих обмежувальних заходів, запроваджених у столиці.

Враховуючи наведене, з метою захисту операторів, провайдерів телекомунікацій, які забезпечують безперебійне надання телекомунікаційних послуг, зокрема, послуг телефонного зв’язку, послуг доступу до Інтернету в цих складних умовах, пов’язаних із введеними в місті обмежувальними заходами, зниженням розрахунків за отримані послуги, просимо доповнити проект вказаного рішення положеннями, відповідно до яких на 50 відсотків на період з 11 березня до 31 липня 2020 року буде знижено плату за доступ до інфраструктури майна комунальної власності (об’єкти будівництва, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку), яка використовується для розміщення технічних засобів телекомунікацій (телекомунікаційні мережі) з метою надання телекомунікаційних послуг. В першу чергу, це стосується зменшення розмірів плати, яка сплачується операторами, провайдерами телекомунікацій до КП «Київжитлоспецексплуатація», КП «Київавтошляхміст» та КП «Київміськсвітло».

Враховуючи те, що значна кількість суб’єктів господарювання, які надають телекомунікаційні послуги у м. Київ, представляє якраз малий та середній бізнес, такі дії місцевої влади, дійсно, будуть значною фінансовою підтримкою для забезпечення підтримання на належному рівні та забезпечення телекомунікаційними послугами міста. Особливо актуальним видається такий крок на фоні різкого збільшення навантаження на мережі операторів/провайдерів телекомунікацій в умовах переходу киян на дистанційну роботу, і в той же час значної кількості призупинень дії договорів на отримання телекомунікаційних послуг в офісах з боку юридичних осіб, і відповідно, зменшення фінансових надходжень у операторів, провайдерів телекомунікацій.

 

Сподіваємось на задоволення прохання, вираженого у цьому листі та про результати розгляду просимо проінформувати, направивши відповідь на електронну адресу: dir@inau.ua.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                   А. Пятніков