Лист № 43 від 31.03.2020 Голові Львівської міської ради щодо включення операторів, провайдерів телекомунікацій до переліку організацій, що мають право працювати та обслуговувати на час карантину жителів міста

31.03.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 43 від 31.03.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Львівська міська рада

Голові Львівської міської ради

                                                                                               САДОВОМУ А.І.

                                                                                               площа Ринок, 1, м. Львів, 79000

 

Вих. № 43

від 31.03.2020

 

Щодо включення операторів, провайдерів телекомунікацій

до переліку організацій, що мають право працювати та

обслуговувати на час карантину жителів міста

 

Шановний Андрію Івановичу!

Інтернет Асоціація України, до складу якої входить понад 220 суб’єктів господарювання у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, значна частина яких є операторами, провайдерами телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернету, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступного.

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в країні було введено карантин, а потім надзвичайну ситуацію, у зв’язку з чим введено ряд обмежувальних заходів.

Оскільки послуги зв’язку та доступу до Інтернету забезпечують життєдіяльність країни, причому в умовах карантину та надзвичайної ситуації їх значення ще більше зросло, просимо Вас забезпечити сприятливі умови операторам, провайдерам телекомунікацій для постійного та безперебійного надання телекомунікаційних послуг та включити до переліку організацій, що мають право працювати та обслуговувати на час карантину жителів міста Львів операторів, провайдерів телекомунікацій, які надають послуги доступу до Інтернету, інші телекомунікаційні послуги.

Сподіваємось на якнайшвидше вирішення цього питання.

Про результати розгляду цього звернення просимо повідомити ІнАУ на електронну адресу dir@inau.ua.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                             А. Пятніков