Лист № 65 від 10.06.2020 Держспецзв'язку щодо подяки за врахування пропозицій ІнАУ до проекту постанови КМУ «Деякі питання проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на об’єктах критичної інфраструктури»

10.06.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 65 від 10.06.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
ДССЗЗІ, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України

Голові Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

ПЕТРОВУ В.В.

вул. Солом’янська, 13, м. Київ, 03110

 

 

Вих. № 65

від 10.06.2020

 

Щодо проєкту постанови КМУ «Деякі питання проведення

незалежного аудиту інформаційної безпеки на

об’єктах критичної інфраструктури»

 

Шановний Валентине Володимировичу!

За результатом розгляду листа Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 28.05.2020 № 11/01/01-864 хочемо виразити подяку за врахування пропозицій, наданих Інтернет Асоціацією України, до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на об’єктах критичної інфраструктури», зокрема, в частині непоширення дії на мікро- та малих підприємств, які надають телекомунікаційні послуги.

Вважаємо, що таке рішення з боку держави буде справедливим, не спричинить непомірного фінансового тягаря для мікро- та малих підприємств, які надають телекомунікаційні послуги, в т.ч. у віддалених населених пунктах країни, та буде таким, що сприятиме розвитку конкуренції на ринках телекомунікаційних послуг.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                  А. Пятніков