Лист № 74 від 24.06.2020 КМДА щодо укладення договорів з доступу

24.06.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 74 від 24.06.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Київська міська державна адміністрація

Голові Київської міської державної адміністрації

КЛИЧКУ В.В.

 

Вих. № 74

від 24.06.2020

 

Щодо укладення договорів з доступу

(ПОВТОРНО)

 

Шановний Віталію Володимировичу!

Від імені Інтернет Асоціації України (далі – ІнАУ) засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємось з наступним.

ІнАУ листом від 23.04.2020 № 52 вже звертались до Вас, зокрема, з проханням надати інформацію, необхідну для використання операторами, провайдерами телекомунікацій, при укладенні договорів з доступу у м. Київ, як це визначено положеннями Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – Закон про доступ).

У відповідь на це наше звернення, на сьогодні, ми отримали такі листи:

Проте, інформація, яка надана вказаними вище структурними підрозділами КМДА, не містить повної інформації, яку ми просили надати та яка наявна в КМДА.

Враховуючи наведене, повторно звертаємось до Вас із проханням та просимо надати інформацію:

1. Перелік власників (володільців) інфраструктури об’єктів доступу, балансоутримувачів (повна назва, код ЄДРПОУ) у м. Київ, які уповноважені укладати з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідно до Закону про доступ та нормативно-правових актів, прийнятих на виконання цього Закону.

Будемо вдячні за надання інформації щодо кожного елементу інфраструктури об’єктів доступу окремо:

Повна назва власника (володільця) інфраструктури об’єкту доступу, балансоутримувача тощо

Адреса, код ЄДРПОУ

Керівник  (ПІБ)

Назва елементу інфраструктури об’єкту доступу

 

2. Чи планується найближчим часом ініціатива з боку власників (володільців) інфраструктури об’єктів доступу, яка перебуває у комунальній власності м. Київ, у відповідності до абзацу 2 частини другої Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про доступ, привести чинні договори з операторами, провайдерами телекомунікацій у відповідність із частиною шостою статті 16 Закону про доступ? Якщо так, просимо вказати орієнтовну дату.

3. Чи є КП «Київжитлоспецексплуатація» власником (володільцем) житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Києва у розумінні визначення, даного у статті 1 Закону про доступ, уповноваженим укладати з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу до інфраструктури об’єктів будівництва та будинкової розподільної мережі?

4. Які правові підстави стягнення КП «Київжитлоспецексплуатація» з операторів, провайдерів телекомунікацій плати за договорами сервітуту на сьогодні?

 

Відповідь на це звернення просимо надати у письмовому вигляді на електронну адресу dir@inau.ua.

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                   А. Пятніков