Лист № 80 від 04.06.2018 Укртелеком ПАТ щодо проведення робочої зустрічі з приводу правомірності направлення ПАТ «Укртелеком» проектів додаткових угод до договорів про надання в користування ККЕ

04.06.2018
Вихідні реквізити: 
Вих. № 80 від 04.06.2018
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Укртелеком

Директору ПАТ «Укртелеком»

Курмаз Ю.П.

 

Вих. № 80

від 04 червня 2018 р.

 

Щодо проведення робочої зустрічі

 

Шановний Юрію Павловичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 200 підприємств сфери ІКТ, серед яких, в переважній більшості, оператори та провайдери телекомунікацій України, засвідчує Вам свою повагу та звертається з приводу наступного.

У травні п.р. ІнАУ отримано ряд звернень від своїх учасників з проханням надати допомогу та консультацію з приводу правомірності направлення ПАТ «Укртелеком» проектів додаткових угод до договорів про надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку ПАТ «Укртелеком» (далі – проекти додаткових угод).

Проте, вважаємо, що запропоновані ПАТ «Укртелеком» окремі положення у проектах додаткових угод прямо суперечать домовленостям з питань доступу до ККЕ, досягнутим між ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» (зокрема, протокол ІнАУ від 06-13.09.2017, http://inau.ua/document/protokol-zasidannya-komitetu-vid-0609-13092017).

Враховуючи вищенаведене, пропонуємо у якнайближчі дні провести робочу зустріч в офісі ІнАУ (м. Київ, вул. О. Гончара, 15/3, оф. 22) за участі представників ІнАУ та ПАТ «Укртелеком» за предметом обговорення окремих положень проектів додаткових угод, зокрема, щодо:

сплати неустойки у розмірі 5 тис. грн. за кожен місяць, у тому числі неповний, у разі порушення замовником максимального строку знаходження додаткової муфти в оглядовому пристрої (кабельному колодязі зв’язку (ККЕ);

сплати штрафу у розмірі 5 тис. грн. за кожну ділянку кабелю, що була виявлена без договірних відносин з ПАТ «Укртелеком», інше.

Інформацію про результати розгляду цього листа, а також про зручний для проведення зустрічі день і час, просимо повідомити ІнАУ на ел. адресу legal@inau.ua, факс (044) 278-29-25.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                   О. Федієнко