Лист № 81 від 30.06.2020 народному депутату України ФЕДІЄНКУ О.П. щодо сприяння в отриманні інформації від КМДА з питань доступу до інфраструктури

30.06.2020
Вихідні реквізити: 
Вих. № 81 від 30.06.2020
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
Народний депутат України Федієнко О.П.

Народному депутату України,

заступнику Голови Комітету Верховної Ради України

з питань цифрової трансформації

ФЕДІЄНКУ О.П.

 

Вих. № 81

від 30.06.2020

 

Щодо сприяння в отриманні інформації від КМДА

з питань доступу до інфраструктури

 

Шановний Олександре Павловичу!

Від імені Інтернет Асоціації України (далі – ІнАУ) засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємось з наступним.

ІнАУ листом від 23.04.2020 № 52 звернулась до Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В., зокрема, з проханням надати інформацію, необхідну для використання операторами, провайдерами телекомунікацій, при укладенні договорів з доступу у м. Київ, як це визначено положеннями Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» (далі – Закон про доступ).

З текстом листа ІнАУ від 23.04.2020 № 52 можна ознайомитись на вебсайті:

https://inau.ua/document/lyst-no-52-vid-23042020-golovi-kmda-shchodo-vykonannya-balansoutrymuvachamy-rishennya

У відповідь на це наше звернення отримали такі листи:

  • від Департаменту економіки і інвестицій від 14.05.2020;
  • від Департаменту міського благоустрою КМДА від 21.01.2020;
  • від Управління (інспекції) самоврядного контролю КМДА від 27.05.2020.

З текстами цих листів можна ознайомитись на вебсайті: https://inau.ua/doclist/in.

Проте, інформація, яка надана вказаними вище структурними підрозділами КМДА, не містить повної інформації, яку ми просили надати та яка наявна в КМДА.

Враховуючи наведене, звертаємось до Вас з проханням, в межах встановлених законом повноважень, направити депутатське звернення до Голови Київської міської державної адміністрації Кличка В.В. з метою отримання наступної інформації:

1. Перелік власників (володільців) інфраструктури об’єктів доступу, балансоутримувачів (повна назва, код ЄДРПОУ) у м. Київ, які уповноважені укладати з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу до елементів інфраструктури об’єктів будівництва, транспорту, енергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільної мережі комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідно до Закону про доступ та нормативно-правових актів, прийнятих на виконання цього Закону.

Інформацію щодо кожного елементу інфраструктури об’єктів доступу прохання надати окремо та за формою:

Повна назва власника (володільця) інфраструктури об’єкту доступу, балансоутримувача тощо

Адреса, код ЄДРПОУ

Керівник  (ПІБ)

Назва елементу інфраструктури об’єкту доступу

 

2. Чи планується найближчим часом ініціатива з боку власників (володільців) інфраструктури об’єктів доступу, яка перебуває у комунальній власності м. Київ, у відповідності до абзацу 2 частини другої Розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону про доступ, привести чинні договори з операторами, провайдерами телекомунікацій у відповідність із частиною шостою статті 16 Закону про доступ? Якщо так, вказати орієнтовну дату.

3. Чи є КП «Київжитлоспецексплуатація» власником (володільцем) житлових будинків комунальної власності територіальної громади міста Києва у розумінні визначення, даного у статті 1 Закону про доступ, уповноваженим укладати з операторами, провайдерами телекомунікацій договори з доступу до інфраструктури об’єктів будівництва та будинкової розподільної мережі?

4. Які правові підстави стягнення КП «Київжитлоспецексплуатація» з операторів, провайдерів телекомунікацій плати за договорами сервітуту на сьогодні?

 

Зазначена інформація необхідна для використання операторами, провайдерами телекомунікацій при укладенні договорів з доступу у разі використання майна комунальної власності у м. Київ.

 

 

З повагою

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                                   А. Пятніков