Лист № 90 від 08.04.2019 РНБОУ щодо сприяння врегулюванню критичної ситуації в Луганській області

08.04.2019
Вихідні реквізити: 
Вих. № 90 від 08.04.2019
Відправник: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України
Отримувач: 
РНБОУ, Рада національної безпеки і оборони України

Секретарю Ради національної безпеки і оборони України

ТУРЧИНОВУ О.В.

Вих. № 90

від 08 квітня 2019 року

 

Шановний Олександре Валентиновичу!

Інтернет Асоціація України (далі – ІнАУ), яка об’єднує понад 200 підприємств галузі інформаційно-комунікаційних технологій, висловлює Вам свою повагу та звертається з наступного приводу.

Як нам стало відомо від членів ІнАУ, які надають телекомунікаційні послуги в Луганській області, 04 квітня 2019 р. були знеструмлені об’єкти Луганської філії Концерну радіозв'язку, радіомовлення і телебачення (РРТ). Знеструмлення відбулось через борг Луганської філії Концерну РРТ перед ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання».

В результаті знеструмлення припинено телевізійне мовлення в регіоні. Крім того, численні суб’єкти господарювання в сфері телекомунікацій, які використовують об’єкти Луганської філії Концерну РРТ і надають жителям регіону послуги зв’язку і доступу до Інтернету, змушені були в цих умовах перейти на резервні джерела живлення, ресурс яких обмежений. Якщо ситуація найближчим часом не буде виправлена і державні споживачі не усунуть або не реструктуризують борг Луганської філії Концерну РРТ перед ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», споживачі Луганщини будуть позбавлені не лише доступу до ефірного телемовлення, але і послуг мобільного зв’язку і доступу до Інтернету.

Просимо Вас негайно втрутитись у ситуацію з метою недопущенню катастрофічного розвитку ситуації з надання телекомунікаційних послуг у стратегічно важливому регіоні України.

 

З повагою                                                                                      

Голова Правління Інтернет Асоціації України                                                                                         О. Федієнко