От главного редактора Бюллетеня НКРС относительно того, что информация Бюллетеня не будет дублироваться на сайте НКРС

07.11.2006
Отримувач: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Керівнику компанії,
підприємства, організації,
установи

Засновник журналу та редакція, видавництво "Зв'язок століть", а також широке коло читачів Бюлетеня Національної комісії з питань регулювання зв'язку України в грудні цього року відзначатимуть разом з Вами Річницю заснування та виходу друком першого числа видання.

Протягом року Бюлетень допомагав НКРЗ реалізувати головний принцип діяльності Комісії: встановлення прозорих, відкритих, рівноправних і чесних правил на ринку зв'язку України.

За час свого існування Комісія розгорнула діяльність в усіх напрямках, передбачених нормативно-правовими актами та Положенням про НКРЗ, а саме:

  • здійснення регулятивних та наглядових функцій за додержанням суб'єктами ринку законодавства в галузі зв'язку;
  • забезпечення контролю за якістю послуг зв'язку та задоволенням попиту споживачів;
  • тарифне регулювання у сфері телекомунікацій та поштового зв'язку, а також встановлення порядку взаєморозрахунків між операторами телекомунікацій;
  • здійснення організаційно-правового забезпечення загальнодоступних телекомунікаційних послуг та універсальних послуг поштового зв'язку.

З січня 2007 року в журналі буде друкуватись інформація, яка відповідно до Законів України "Про телекомунікації*" та "Про радіочастотний ресурс України", не буде дублюватись на офіційному веб-сайті НКРЗ.

Редакція журналу і надалі буде докладати зусиль для того, щоб видання було цікавим і корисним та запрошує Вас до співпраці.

Передплату щомісячного Бюлетеня Національної комісії з питань регулювання зв'язку на 2007 рік можна оформити в відділені зв'язку Укрпошти. Передплатний індекс: 95873.Головний редактор                                         Павло Покутний