Приглашение из Государственного Департамента связи и информатизации на выставку и форум ITU Telecom World

31.10.2006
Отримувач: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ 
З ПИТАНЬ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
(Держзв'язку)

Керівникам підприємств,
установ та організацій

Щодо участі у міжнародній виставці та форумі
ITU Telecom World 2006 у м.Гонконг, Китай


Шановні пані та панове!
У період з 4 по 8 грудня 2006 року на території виставкового центру Азіа World-Ехро у м.Гонконг, Китай, відбудеться міжнародна виставка та форум ITU Telecom World 2006 Організатором виставки є Міжнародний союз електрозв'язку (ITU Telecom World ) - міжнародна організація, в межах якої уряди та приватний сектор координують свою діяльність стосовно використання та розвитку глобальних телекомунікаційних мереж і надання послуг. Відповідно до поставлених завдань Україна представлена у цій організації Державним департаментом з питань зв'язку та інформатизації (Держзв'язку) Міністерства транспорту та зв'язку України.

Виставка і форум ITU Telecom World  є найбільш важливим міжнародним заходом 2006 року в сфері телекомунікацій, в якому братимуть участь всесвітньо відомі бренди. Високий рівень заходу підтверджується тим фактом, що на форумі будуть виступати перші особи провідних ІКТ-компаній світу: Microsoft, Сіsсо, Тоshiba, Hewlett-Packard, Еricsson, Мotorola, Alcatel, Intel, представники Єврокомісії, Уряду Гонконгу, Міністр інформаційних технологій та зв'язку Росії тощо.

Візит української делегації в Гонконг дасть можливість ознайомитися з останніми досягненнями та тенденціями розвитку телекомунікацій, зорієнтуватися у своїй діловій спрямованості, встановити корисні ділові контакти з метою залучення інвестицій в ІКТ-галузь України.

Враховуючи вищезазначене, Держзв'язку доручив підпорядкованій організації - Міжнародному науковому центру ТЕХНОСОФТ - організувати участь   у   зазначеному   заході делегації   у   складі   керівників   і   фахівців державного, бізнесового, наукового та громадського ІКТ-сектору України.

Запрошуємо вас у складі української делегації взяти участь у ITU Telecom World  2006, а також ознайомитися зі станом розвитку ІКТ-сектору східно-азійського регіону. Орієнтовна вартість поїздки в період з 2 по 10 грудня 2006 року складатиме 3500-4000 доларів США на одну особу, в залежності від маршруту перельоту, вартості готелю та послуг, які надаватимуться у Китаї, і включає:

  • авіапереліт за маршрутом Київ-Гонконг-Київ через Пекін або Амстердам;
  • оформлення візових документів та медичного страхування;
  • бронювання місць та проживання у готелях;
  • трансфери:  аеропорт-готель-аеропорт та готель-виставковий комплекс-готель;
  • вхідний квиток на виставку (вартість участі у форумі в залежності від кількості днів участі складає 480$ - 2240$ та оплачується додатково);
  • здійснення робочої програми візиту;
  • організаційні витрати.

Можливе здійснення поїздки із супроводжуючою особою, для якої передбачатимуться відповідні знижки.

У разі зацікавленості, просимо до 3 листопада 2006 року повідомити прізвища Ваших учасників і побажання щодо організації програми перебування, після чого Вам буде направлено проект відповідного договору.

За довідками звертатися:
Стецюк Андрій Юрійович, (044) 279 9248
Богемська Зоя Василівна, (050) 685 7741
Артеменко Олена Леонідівна, (044) 522 5801, (097) 279 2917,
lеnа@technosoft.кіеv.uа


З повагою
В. о. Директора                           П. П. Яцук