Приглашение из Министерства Транспорта и связи Украины на конференцию МСЭ ПК-06 И международный форум Всемирный Телеком

20.10.2006
Отримувач: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

 Голові правління
Інтернет асоціації України   
Поповій Т.В.
                         

Шановна Тетяно Володимирівно!

Україна на сьогодні активно включилася в процес побудови інформаційного суспільства та визначила для себе пріоритетним розвиток інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ). Державний департамент з питань зв'язку та інформатизації Міністерства транспорту та зв'язку України відповідно до покладених на нього завдань представляє Україну у впливових міжнародних організаціях таких, як Міжнародний союз електрозв'язку (МСЕ) та Європейська конференція адміністрації зв'язку (СЕПТ).

У рамках відповідних бюджетних програм проводиться робота по захисту інтересів України, пов'язаних з питаннями стандартизації, використання радіочастотного ресурсу, участі у міжнародних програмах розвитку ІКТ. Для цього представники Адміністрації зв'язку України братимуть участь у Повноважній конференції МСЕ ПК-06 (06-24.11.06 м. Анталія, Туреччина) та міжнародному форумі Всесвітній Телеком 2006 (04-08.12.06, м. Гонконг, Китай). Тому пропонуємо, у разі зацікавленості, направити своїх фахівців для участі у вищезазначених заходах та знайти можливість фінансово підтримати зусилля Адміністрації зв'язку України щодо їх підготовки.

Координатор робіт по підготовці - Управління міжнародних зв'язків та європейської
інтеграції Держзв'язку (Клікіч А.В., т.279-95-08, ф.226-26-73). Організаційне забезпечення - Міжнародний науковий центр технології програмування
ТЕХНОСОФТ (т. 522-58-01, 526-07-45 ф. 526-63-94).


З повагою                                            
Заступник Міністра                                             Л.Нетудихата