Письмо из Министерства Внутренних Дел Украины относительно круглого стола 16.11.2006 г.

08.11.2006
Отримувач: 
ІнАУ, Інтернет Асоціація України

Інтернет Асоціація України
Поповій Т.В.


Департамент боротьби зі
злочинами, пов'язаними з         
торгівлею людьми

Шановна Тетяно Володимирівно!

Керівництво Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, МВС України засвідчує свою глибоку повагу Інтернет асоціації України та Вам особисто і запрошує взяти участь у проведенні „круглого столу" з питань організації взаємодії органів внутрішніх справ та операторів і провайдерів зв'язку на напрямку протидії розповсюдженню порнографічної продукції, створеної за участю неповнолітніх, з використанням інформаційно-телекомунікаційних технологій.

Головною метою заходу є обговорення механізмів та правових засад впровадження в Україні міжнародних стандартів боротьби з дитячою порнографією в глобальній мережі загального доступу Інтернет, розроблених Міжнародним центром зниклих та підданих експлуатації дітей.

Для обговорення зазначених питань запрошені представники Української асоціації операторів зв'язку „ТеЛас", Асоціації учасників ринку Інтернет України, провідних операторів і провайдерів зв'язку, посадові особи Міністерства транспорту та зв'язку України, а також експерти ОБСЄ, МОМ, Посольств Сполучених Штатів Америки та Німеччини в Україні.

Початок проведення „круглого столу" — об 11 годині 16 листопада 2006 року в  риміщенні конференц-залу Міністерства внутрішніх справ за адресою: вул. Богомольця, 10, м. Київ.                           

З повагою                                                   
т.в.о. начальника Департаменту                              Д. В. Ключніков