ІнАУ виступає Партнером «Telecom Ukraine 2021»

26.07.2021

ІнАУ виступає Партнером та візьме участь у роботі сьомої щорічної Міжнародної конференції «Telecom Ukraine 2021», що відбудеться з 3 по 6 вересня 2021 року в м. Одеса традиційно на базі готелю «Gagarinn».

Запрошуємо усіх учасників ІнАУ до участі в конференції!

Нові формати, нові спікери, нові локації, нові враження, і найголовніше - нові результати вже чекають на вас!

 

Telecom Ukraine з самого початку заснування посіла місце однієї із найвагоміших галузевих подій в Україні сфери телекомунікацій, медіа та контенту, та сьогодні об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та інших представників, зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом та встановленні нових партнерських стосунків для подальшої співпраці.

Telecom Ukraine є унікальною мультиівентною платформою, що консолідує цілий комплекс різних форматів заходів для ефективного спілкування учасників і цей рік не стане виключенням. Організатори готують дискусійні панелі, практикум Telecom Workshop, виставку телекомунікаційного обладнання, рішень, сервісів Telecom Hub, секцію з презентаціями рішень Telecom Hackathon, два вечори цікавого та насиченого відпочинку і шосту церемонію нагородження та відзнаки кращих компаній та персоналій телеком та медіа індустрій України Telecom Awards 2021.